Series
Ratings
70
CrushRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 1.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5
NANARated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 3.5- Hare+Guu FinalRated ★ 3.5
- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0
- GintamaRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- Burning-Eyed ShanaRated ★ 2.5