Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 2.0
The President's Last BangRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0