Movies
Ratings
62- The UglyRated ★ 2.0
- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
Tokyo StoryRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0