Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 4.5
TempestRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Buried HeartsRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5