Movies
Ratings
43
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0