Titles you rated
The Kindergarten TeacherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0