Series
Ratings
141
Youn's KitchenRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5