Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0