Movies
Ratings
78
BrooklynRated ★ 5.0
Madame BovaryRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.5
Run, Fatboy, RunRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 2.5
In the HouseRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
The New GirlfriendRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 3.0
Like CrazyRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
God Help the GirlRated ★ 2.5
The MajesticRated ★ 3.0