Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Three… ExtremesRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 4.5
Bicycle ThievesRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0