Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Sink & RiseRated ★ 3.0- VerandaRated ★ 2.5
BargainRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Death Becomes HerRated ★ 4.5- Punch BowlRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0