Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.5- 태풍상사Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
- 주관식당Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0