Series
Ratings
207
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Into the NightRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 0.5
Chief KimRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Naked HistoryRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Korea No.1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- 끝사랑Rated ★ 3.0