Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0