Titles you rated
MasqueradeRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 2.5
LavaRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5