Movies
Ratings
340
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 0.5
Attack the BlockRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Police AcademyRated ★ 2.5
Delivery ManRated ★ 3.5- SomebodyRated ★ 3.5
Twisted JusticeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Tokyo TribeRated ★ 3.0
VillainRated ★ 2.0
13 AssassinsRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 3.0
eXistenZRated ★ 3.0