Movies
Ratings
514
Baby DriverRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
MauriceRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5