Movies
Ratings
288
MauriceRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 4.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.0
The GentlemenRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 1.5
ValkyrieRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0
Larry CrowneRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 5.0
The Count of Monte CristoRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.0
War HorseRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0