Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 1.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Drop ZoneRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
Dead Man WalkingRated ★ 3.0- Jakob the LiarRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
Striking DistanceRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Executive DecisionRated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 3.0
The Last Boy ScoutRated ★ 3.0
FlightRated ★ 3.0