Movies
Ratings
340
About TimeRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5