Titles you rated
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
MontageRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
The Gifted HandsRated ★ 2.5
Born To SingRated ★ 2.5
You Are My PetRated ★ 1.5
Confession of MurderRated ★ 4.5