Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0