Movies
Ratings
478 SoulRated ★ 4.0 SoulRated ★ 4.0
 MinariRated ★ 3.5 MinariRated ★ 3.5
 Park Hwa-youngRated ★ 3.0 Park Hwa-youngRated ★ 3.0
 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
 Now You See Me 2Rated ★ 3.5 Now You See Me 2Rated ★ 3.5
 DeadpoolRated ★ 3.5 DeadpoolRated ★ 3.5
 VenomRated ★ 3.5 VenomRated ★ 3.5
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
 Thor: RagnarokRated ★ 4.0 Thor: RagnarokRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 4.0 ParasiteRated ★ 4.0
 The Painted VeilRated ★ 3.5 The Painted VeilRated ★ 3.5
 The Incredible HulkRated ★ 3.0 The Incredible HulkRated ★ 3.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
 Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0 Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
 On Your Wedding DayRated ★ 3.0 On Your Wedding DayRated ★ 3.0
 The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5 The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
- The ScamRated ★ 3.0
 WantedRated ★ 3.5 WantedRated ★ 3.5