Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 5.0
I Am Heath LedgerRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Ramen HeadsRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
The LunchboxRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0