Titles you rated
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0