Series
Ratings
249
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Dodge DanpeiRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 3.5
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 5.0
Slayers NextRated ★ 4.0
Slayers TryRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0