Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0