Titles you rated
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0