Movies
Ratings
198
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0