Movies
Ratings
1052
The MayorRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
The ExperimentRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
EntrapmentRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Public EnemiesRated ★ 4.5
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
LaundryRated ★ 3.5
UDONRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.5