Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 0.5
Spirits' HomecomingRated ★ 1.5