Series
Ratings
33
Hur JunRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
MamaRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Loss:Time:LifeRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0