Titles you rated
EXchange Season 2Rated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Between Him and HerRated ★ 2.0
Divorce InsuranceRated ★ 2.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.5
- Initial D: Second StageRated ★ 3.5
Initial D: First StageRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5