Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5