Movies
Ratings
31 One Missed Call 2Rated ★ 0.5 One Missed Call 2Rated ★ 0.5
 Kung Fu PandaRated ★ 5.0 Kung Fu PandaRated ★ 5.0
 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
 Big Hero 6Rated ★ 5.0 Big Hero 6Rated ★ 5.0
 The PriestsRated ★ 5.0 The PriestsRated ★ 5.0
 MoanaRated ★ 5.0 MoanaRated ★ 5.0
 Now You See Me 2Rated ★ 5.0 Now You See Me 2Rated ★ 5.0
 Ode to My FatherRated ★ 5.0 Ode to My FatherRated ★ 5.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
 TangledRated ★ 5.0 TangledRated ★ 5.0
 The HostRated ★ 5.0 The HostRated ★ 5.0
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 Tidal WaveRated ★ 5.0 Tidal WaveRated ★ 5.0
 Now You See MeRated ★ 5.0 Now You See MeRated ★ 5.0
 A Violent ProsecutorRated ★ 5.0 A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
 3 IdiotsRated ★ 5.0 3 IdiotsRated ★ 5.0
 The Conjuring 2Rated ★ 5.0 The Conjuring 2Rated ★ 5.0
 Begin AgainRated ★ 5.0 Begin AgainRated ★ 5.0
 WALL-ERated ★ 5.0 WALL-ERated ★ 5.0