Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
 Princess HoursRated ★ 5.0 Princess HoursRated ★ 5.0
 Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0 Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
 Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0 Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
 They Kiss AgainRated ★ 5.0 They Kiss AgainRated ★ 5.0
 It Started With a KissRated ★ 5.0 It Started With a KissRated ★ 5.0
 A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0 A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
 Oh My VenusRated ★ 5.0 Oh My VenusRated ★ 5.0
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 5.0 My Love From Another StarRated ★ 5.0
 Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0 Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
 Oh My GhostRated ★ 5.0 Oh My GhostRated ★ 5.0
 You're BeautifulRated ★ 5.0 You're BeautifulRated ★ 5.0
 The Greatest LoveRated ★ 5.0 The Greatest LoveRated ★ 5.0
 A Gentleman's DignityRated ★ 5.0 A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
 In Time With YouRated ★ 5.0 In Time With YouRated ★ 5.0
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0
 Fabulous BoysRated ★ 5.0 Fabulous BoysRated ★ 5.0
 Cheer Up!Rated ★ 5.0 Cheer Up!Rated ★ 5.0
 Love in the MoonlightRated ★ 2.5 Love in the MoonlightRated ★ 2.5