Movies
Ratings
70
FriendRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5