Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Titles you rated
All
By Rating
Recent
ERASED
Rated ★ 3.0
Splash Splash Love
Rated ★ 2.0
Jealousy Incarnate
Rated ★ 4.5
My Hero Academia
Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100
Rated ★ 5.0
What Happens to My Family?
Rated ★ 2.0
Misfits
Rated ★ 4.0
Incomplete Life
Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-
Rated ★ 3.0
Signal
Rated ★ 4.5