Titles you rated
ArrivalRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
One-LineRated ★ 0.5
Let Me InRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0