Series
Ratings
28
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 2.5