Series
Ratings
19
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5