Series
Ratings
49
IRISRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0