Series
Ratings
15
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 4.5