Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 3.0
Tuck Me InRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 3.0
The IsleRated ★ 3.5
ConnectedRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.5