Titles you rated
DancerRated ★ 4.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.5
GoneRated ★ 4.5
ExamRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5