Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 인간과 패션Rated ★ 1.5
- JobsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.5