Titles you rated
PonyoRated ★ 5.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0