Titles you rated
- Engaged to the UnidentifiedRated ★ 4.0
- WORKING'!!Rated ★ 5.0
- WORKING!!!Rated ★ 5.0
- WORKING!!Rated ★ 5.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 3.5
- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 4.0
Hanasaku IrohaRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 3.5
Guilty CrownRated ★ 3.5- Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 3.5
- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 4.0
- The iDOLM@STERRated ★ 5.0