Series
Ratings
414
BridgertonRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 2.5
Missing: The Other SideRated ★ 3.5
Dark HoleRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5