Movies
Ratings
734
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 5.0
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 4.0
One Piece: Curse of the Sacred SwordRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.5
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 4.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0